full ring vs. 6max.
Posláno: 25 října 2010 12:25 odpol.   [ Ignorovat ]
Newbie
Celkem příspěvků:  3
Registrovaný  2010-10-25

Ahoj chtel bych se zeptat jak si ma clovek vybrat????

Chci zacit porade hrat CG a nevim podle ceho si vybrat. Resil nekdo podobnej problem?

Posláno: 25 října 2010 01:09 odpol.   [ Ignorovat ]   [ # 1 ]
Administrátor
Celkem příspěvků:  11
Registrovaný  2008-05-19

Možná, že je snazší začínat na fr, nicméně 6-max je daleko větší akce a míň robotická záležitost. :)

Posláno: 25 října 2010 02:02 odpol.   [ Ignorovat ]   [ # 2 ]
Newbie
Registrovaný  2010-10-25

hlavne mi prijde ze je ted 6 max vic v mode tak tam hrajou vic uplny fishe. Nejakou dobu se ted hrak FR a je tam hodne grinderu. na sixu mi prijde (aspon co sem zkousel) ze je to zivejsi a vsude jsou ted clanky o sixu tak ho zkusim. dikec
A jeste bych se zeptal v clanku o HM pisete ze min hand na nejaky reseni statu je 50k . To je hrozne moc po jaky dobe poznam ze to nehraju uplne spatne? Neco nacteno mam a tusim co a jak ale pojaky dobe zruba poznam kde mi zbytecne tecou dolace?

Posláno: 25 října 2010 03:12 odpol.   [ Ignorovat ]   [ # 3 ]
Administrátor
Celkem příspěvků:  11
Registrovaný  2008-05-19

Fishe jsou všude, možná ti to příjde, že je na fr víc nitek, ale určitě i tam jsou fishky. Osobně bych ale šel taky do 6-maxu.

To je hodně individuální otázka, sám musíš poznat, kde máš leeky. Ale těch 50k hand určitě přehnaných není, menší vzorek může být strašně ovlivněn variací, tz. že jeho výpovědní hodnota může být nulová, ale jak říkám, určitě to poznáš sám v průběhu hraní, na čem je potřeba zapracovat.

Posláno: 27 října 2010 06:28 dop.   [ Ignorovat ]   [ # 4 ]
Newbie
Registrovaný  2010-10-25

tak muzu rict ze zatim se na tom 6max cejtim docela dobre. driv sem to hral hodne agresivne ted po tom FR sem agresi ubral a je to mnohem lepsi. driv sem se to snazil hodne utlacit ted uz to tlacim min :-) a lepsi. sle tech 50k hand mi bude teda trvat dlouho pokud neonemocnim :-)